"Білий Барс" – "Донбас" 2:7 (0:3, 1:1, 1:3)

Донеччани в третьому турі здобули третю впевнену перемогу, показавши, що команда повністю готова побити торішню рекордну серію в 37 безпрограшних матчів. Відзначимо, що саме "барси" в минулому сезоні змогли перервати унікальну серію донецької команди. Так що цей матч був особливо принциповим для обох супротивників.

Однак, доля поєдинку вирішилася ще в першому періоді, коли команда гостей відправила у ворота білоцерківців відразу три шайби, а далі донеччани тільки нарощували свою перевагу. Підопічні Костянтина Буценка, на жаль, змогли відповісти лише двома влучними кидками. Відзначимо, що хет-трик на свій рахунок записав форвард "Донбасу" Олександр Костіков.

"Кременчук" – "Крижані Вовки" 12:4 (3:0, 5:3, 4:1)

Матч в Кременчуці вийшов не менш результативним, ніж в Білій Церкві. Більш того, кременчужани з розгромним рахунком обіграли гостей з Києва, не залишивши їм жодного шансу. Ця перемога, до речі, стала другою для "городян" в новому сезоні.

З самого початку зустрічі команда господарів почала громити противника, а "Вовки" змогли розпечатати ворота Гордюшина лише на екваторі матчу. Таким чином до кінця поєдинку на табло горіли розгромні 12:4, а Микола Кисельов відзначився рекордною кількістю закинутих шайб одним гравцем в одному поєдинку. Форвард "городян" зміг відправити у ворота "Крижаних Вовків" відразу п'ять шайб! Також по дублю собі в актив записали Тимур Гриценко і Віктор Тютченко.

"Дніпро" – МХК "Динамо" 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Найбільш драматичною зустріччю туру став поєдинок в Херсоні між місцевим "Дніпром" та харківським МХК "Динамо". Напевно, цей матч став першим, в якому "динамівці" були настільки близькі до перемоги, але доля була не на їхньому боці і херсонцям все-таки вдалося зломити хід подій, вигравши третій за рахунком матч у новому сезоні.

Такого успішного старту від "Дніпра" ніхто не очікував, але херсонці з кожним новим туром не перестають дивувати вболівальників та вигравати поєдинок за поєдинком. До слова, в цій зустрічі перервалася "суха" серія голкіпера херсонського клубу Олега Петрова – воротар вистояв без пропущених шайби понад 155 хвилин.