Розинська погрожує розпустити спецпідрозділ МВС України.

"Ми підемо до Європейського суду з прав людини і будемо подавати скаргу на" Кобру ". І якщо ми переможемо, в чому я впевнена, тоді ми будемо ставити перед державою Україна питання про ліквідацію цього спецпідрозділу", - заявила телеведуча.

Журналістка переконана в упередженості судді Апеляційного суду Віктора Глиняного.

"Я впевнений, що надійшов дзвінок з верхів, і йому сказали, що або рішення на стіл, або мантію на стіл. Він навіть не спромігся піти в дорадчу кімнату, а при нас відкрив папку і зачитав рішення", - вважає Розинська.

Журналістка додала, що той ж суддя у свій час підтвердив рішення судді Печерського суду Родіона Кірєєва про незаконність закриття справи проти її громадянського чоловіка Миколи Мельниченка.

Наталія Розинська продемонстровала відео, на якому, за її твердженням, один із співробітників "Кобри" в суді підтверджує, що бачив, як його колега наставляв на Розинську зброю.

До того ж керівник громадського руху "Дорожній контроль" Ростислав Шапошников заявив, що співробітники "Кобри" зупинили автомобіль Розинской для того, щоб "розвести її на гроші".

"Їй не назвали причину зупинки. А засудили її за те, що вона відмовилася від проходження медогляду на стан алкогольного сп'яніння", - заявив активіст.

За його словами, "Кобра" систематично здійснює напади її співробітників на українських громадян, фальсифікації ними кримінальних справ.

Нагадаємо, на початку травня в Києві між Наталею Розинською та співробітниками ДАІ стався конфлікт. Вона звинуватила співробітників автоінспекції в спробі отримати від неї хабар і в грубій формі погрожувала їм втратою роботи. Через деякий час невідомі побили її в під'їзді, а суд позбавив права керувати транспортним засобом на один рік.

Голосіївський райсуд Києва визнав телеведучу Наталю Розинську винною за двома статтями обвинувачення щодо інциденту з ДАІшниками.

Скандальна телеведуча Наталя Розинська заявила, що її життя в небезпеці, і попросила Президента Віктора Януковича захистити її.

Розинська балотуватиметься до Верховної Ради від Радикальної партії Олега Ляшко. Він сам заявив, що Розинська постраждала за справедливість.