У третьому турі футболісти наколотили лише на один гол менше, якщо порівнювати із попереднім туром Мундіалю у Катарі. Але результативні удари були не менш ефектні.

Варто дізнатись Хто вийшов в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2022 в Катарі

24 канал спільно з партнером KOBLEVO пропонує топ-5 голів третього туру ЧС-2022

Маркус Рашфорд

25-рнічний нападник Манчестер Юнайтед із перших хвилин з'явився на полі у матчі проти Уельсу. Саме Рашфорд розпочав погром суперника у другому таймі, адже перша 45-хвилинка закінчилась без голів від обох збірних.

На 50-й хвилині Англія заробила право на штрафний із дальньої відстані. Пробивати стандарт взявся Маркус та не прогадав. Потужна гармата, яку не зміг потягнути Ворд, розмочила нулі на табло 0:1.

Через 18 хвилин все той же активний Рашфорд забив третій гол команди "трьох левів", але його перший гол у матчі просто поза конкуренцією. Англія ж розгромила Уельс з рахунком 0:3.

Груповий раунд форвард МЮ закінчив із трьома голами у своєму активі. Тепер Рашфорд продовжить запалювати в 1/8 фіналу ЧС-2022.

Відео гольового штрафного від Рашфорда

Хакім Зієш

Марокко стало справжньою сенсацією Мундіалю у Катарі. Ця скромна збірна змогла через груповий раунд пробитись у плей-офф ЧС-2022.

Важливий крок для цього досягнення марокканці зробили у матчі проти Канади, у якому святкували перемогу з рахунком 1:2. Початок переможній ході дав Зієш, але не без допомоги суперника.

Голкіпер Канади грубо помилився біля власного штрафного та віддав м'яч прямісінько у ноги Хакіма. Зієш не розгубився у ситуації та майже одразу пробив вже у порожні ворота господарів. Вже на 4-й хвилині зустрічі рахунок став 0:1 на користь Марокко.

Відео голу Зієша у ворота Канади

Енрі Мартін

Зовсім трішки не вистачило Мексиці (1:2) у матчі проти Саудівської Аравії, щоб оформити собі путівку в 1/8 фіналу ЧС-2022. Для цього мексиканці навіть першими відкрили рахунок у матчі.

На 47-й хвилині кутовий приніс гол гостям поєдинку. Після подачі з флангу першим на м'ячі був центрбек Монтес, той красиво п'яткою скерував м'яч на дальню стійку, де вже на передачу чатував Мартін Енрі запхав м'яч у ворота саудитів.

Розкішності цьому голу додає дотепний асист від Монтеса. Чудова взаємодія від гравців Мексики, яка, на жаль, продовжує стежити за Мундіалем лише по телевізору.

Як Мартін забив у Саудівській Аравії: дивіться відео

Меттью Лекі

Австралія у третьому турі мінімально обіграла Данію, яка мала жалюгідний вигляд на Мундіалі у Катарі. Єдиний та переможний гол забив Меттью Лекі. Саме 31-річний півзахисник вивів свою збірну у плей-офф ЧС-2022.

Лекі поблизу штрафного класно закрутив голову захиснику Данії та пробив з-під ноги суперника. Голкіпер просто не бачив моменту удару, тому не встиг скластись, щоб дотягнутись до удару у дальній кут воріт.

Відео голу Лекі

Доан Ріцу

Японія змогла пробитись у плей-офф ЧС-2022 із "групи смерті". В останньому матчі групового раунду японці зустрічались із Іспанією та першими пропустили від "фурії рохи" після голу від Альваро Морати. Однак у другому таймі господарям вдалось створити диво.

На 47-й хвилині Ріцу взяв на себе ініціативу та перевірив на пильність голкіпера Іспанії. Доан наважився на удар з-за меж штрафного майданчика суперника та не прогадав. Воротар Сімон не був готовим до такого потужного пострілу. Іспанський страж воріт лише кінчиками пальців дотягнувся до круглого, але не врятував "фурію роху" від пропущеного голу.

Шалений удар Ріцу зробив рахунок у матчі 1:1. Японія змогла дотиснути європейського гранда завдяки голу Танаці на 51-й хвилині. Японія обіграла Іспанію 2:1.