Вона додала, що органи прокуратури і правопорядку продовжують фіксувати та розслідувати воєнні злочини, які вчиняють збройні сили РФ.

До теми Негайно в укриття: у Києві знову лунають сирени, можливі потужні обстріли

Найважчі злочини Росії за 27 лютого:

  • На трасі УКРНІОЗу в Херсонській області бойовики обстріляли карету швидкої допомоги під час транспортування поранених. 64-річний водій карети швидкої допомоги та поранений військовий згоріли, а один з поранених отримав вогнепальне поранення. Україна внесла відомості до ЄРДР за статтею №438 КК України.
  • В районі с. Зеленівка на Херсонщині з автомобіля розстріляли з автоматичної зброї Шакірова Ділєрбека Шукуровича – цивільного журналіста інформаційного щотижневика "Навколо тебе", члена Благодійного фонду "Дім надії". Внесено відомості до ЄРДР за статтею №438 КК України.
  • Також окупанти влучили у житловий будинок на Харківщині у Салтівці – вулиця Бучми, 40а. Інформації по постраждалим поки немає. Там ідуть запеклі бої.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Текст публікації Ірини Венедіктової:

Розстріляний цивільний журналіст, згорілі поранений і водій швидкої , невідома доля мешканців зруйнованого будинку Харкова … Всі, хто вчиняє найтяжчі злочини проти мирних жителів, – не уникнуть відповідальності. Органи прокуратури і правопорядку продовжують фіксувати та розслідувати воєнні злочини, які вчиняють збройні сили РФ.

Сьогодні на трасі УКРНІОЗ в Херсонській області була обстріляна карета швидкої допомоги під час транспортування поранених. 64-річний водій карети швидкої допомоги та поранений військовий згоріли, а один з поранених отримав вогнепальне поранення. Внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 статті 438 КК України.

В районі с. Зеленівка м. Херсона із автомобіля розстріляли з автоматичної зброї Шакірова Ділєрбека Шукуровича – цивільного журналіста інформаційного щотижневика "Навколо тебе", члена Благодійного фонду "Дім надії". Внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 438 КК України.

На фотці житловий будинок в Харкові. Тільки що. Салтівка. Бучми, 40а. Інфо по постраждалим ще з‘ясовуємо. Ідуть запеклі бої. Ніч буде важкою. Але завтра сонце. Тримаймо стрій.