За даними Головного управління розвідки МО України, 28 липня загинуло троє та поранено вісім військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка), 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) та 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК ЗС РФ.

Окрім того, бойовики проводять ротацію та посилення передових підрозділів, здійснюють поповнення боєприпасів та вдосконалюють інженерне обладнання переднього краю. Зокрема на Сєверодонецькому, Слов’янському та Донецькому напрямках.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, артилерійських систем, самохідних артилерійських установок та 122-мм ракетних систем залпового вогню “Град” у районах н. п. Первомайськ, Донецьк, Миколаївка, Тепличне,
– повідомили у ГУР.

Також розвідники повідомляють про те, що під час "роботи" представників російських та проросійських ЗМІ на передових позиціях було відзняте постановочне відео, в якому інсценується потрапляння "під обстріл сил АТО" журналістів поблизу Дебальцеве.

"Підготовлені відеоматеріали та коментарі плануються до розміщення на проросійських каналах телебачення та інформаційних сайтах мережі Інтернет", – зазначається у повідомленні.

Обстановка в районі проведення АТО станом на 29 липня Противник підтримує боєготовність військ, проводить ротацію та по...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 29 липня 2016 р.

Читайте також: Бойовики знову зганьбились, коли спробували захопити позиції сил АТО