На опублікованих кадрах видно, як до напівзруйнованої будівлі через окопи біжать двоє росіян, один з яких не придумав нічого кращого, ніж закутатись у термоковдру.

Дивіться також Ми готові, – військовий ЗСУ припустив, якими будуть бойові дії взимку

А оскільки через заломлення світла вона здавалася білого кольору, то було схоже, ніби росіянин вирішив приміряти на себе "костюм привида".

В будь-якому разі, це ніяк не допомогло окупанту. ЗСУ помітили його і, найімовірніше, станом на зараз він уже таки привид, але для цього костюм йому уже не знадобиться.

Втрати росіян: останні новини

  • Лиш за минулу добу ЗСУ ліквідували 1 100 окупантів. А від початку повномасштабного вторгнення знищено уже близько 322 900 російських загарбників.
  • До слова, розвідка Великої Британії в аналітичному огляді зауважила, що ворог в Україні продовжує зазнавати масових втрат значною мірою завдяки високоточним ударам з великої відстані далеко за лінією фронту.
  • Так, 10 листопада, ймовірно, понад 70 окупантів загинули внаслідок влучного удару по колоні вантажівок. Сталося це за 23 кілометри від лінії фронту – у селі Гладківка Херсонської області.
  • А 19 листопада наші військові завдали влучного удару по окупантах, яких зібрали на церемонії нагородження у селі Кумачове.