У серпні цього року Кабінет міністрів України ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України. Натомість запропонував створення нового органу екологічного контролю – Державної природоохоронної служби.
Народні депутати у Верховній раді зареєструвати два законопроєкти, що врегульовують відходи електричного та електронного обладнання та відходи батарей та акумуляторів.
Сьогодні на території країни йде своєрідне змагання між глобальним потеплінням і споживчою жадібністю людини, хто з них швидше зруйнує вітчизняну екосистему, висушить річки і знищить тварин...
Жити "зеленим життям" – це необов'язково ставати відлюдником, відмовившись від мирських благ. Це питання не пов'язане з "головним болем", навпаки воно просте.
М'які зими в Європі та хороша рибалка у Флориді залежать від теплої течії Гольфстрім. Однак в останні десятиліття його швидкість різко знижується. Причини зрозумілі — це діяльність людини. Тепер вчені розбираються в наслідках.
Новообраний народний депутат України, експерт з питань охорони довкілля Олег Бондаренко переконаний, що прийняте 14 серпня рішення щодо ліквідації Державної екологічної інспекції України та створення Державної природоохоронної служби не може бути реалізованим.
"Пластик – вбиває природу!" Про це вже не один рік поспіль кричить увесь цивілізований світ, вводячи все нові норми та правила для зменшення та безпечної утилізації цього шкідливого матеріалу.
Минулі вихідні в Україні поставили черговий рекорд спеки. 22 червня у Києві стовпчик термометра піднявся до +34,0 °C, що на 0,6 °C перевищує попередню максимальну температуру повітря, зафіксовану у 1891 році – повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.