Про це активістка сказала в ефірі телеканалу новин “24”.

Руслана зазначила, що волонтери просять, аби держава дала чіткі гарантії для біженців про те, що їм забезпечать не просто тимчасову евакуацію, а облаштування "від А до Я": "Держава повинна зробити соціальний захист і облаштування, а це дуже великий процес".

Я завтра зранку починаю дзвонити пану Турчинову, з яким я стояла на Майдані, і буду просити щоб він негайно вніс законодавчу ініціативу від волонтерів про переселенців. А інакше ми будемо стояти під Верховною Радою, чого би вам, пане Турчинов, не хотілося,
- заявила волонтерка.

Руслана не впевнена, чи вдасться зараз зробити чіткий гуманітарний коридор, адже людям при евакуації потрібно гарантувати безпеку, аби вони не стали для терористів “живим щитом”.

Я не вірю, що тими силами, які зараз є, можна буде вирішити всю цю проблему. Тому я сьогодні говорю, що треба просити, щоб держава виділила окремий комітет… Це орган який має співпрацювати зі всіма фондами, громадськими ініціативами, волонтерами і державою. Такий необхідний орган, щоб ми (волонтери) просто не дзвонили один одному "кустарно" по телефону,
- зауважила Руслана.

Співачка наголосила, волонтери не розраховують на фінансування держави для цього органу, але хочуть використовувати ресурси держави – транспорт, приміщення тощо.

Нагадаємо, Руслана та представники громадських ініціатив "Євромайдан СОС", "Восток СОС", "Донецьк СОС" об’єдналися задля організації та забезпечення переселення мирних жителів із гарячих точок на сході України в зоні АТО.