Відповідне відео з’явилося на його офіційній Facebook-сторінці.

Читайте також: Саакашвілі оскаржив рішення про незаконний перетин кордону

"Ось після цього монологу мене незабаром позбавили громадянства. Я не відмовляюся від жодного сказаного слова", – наголосив він у описі до ролика.

На кадрах Саакашвілі розповідає про літній візит українського президента до Вашингтона та зазначає, що очільник Білого Дому Дональд Трамп не провів з ним повноцінної зустрічі – "Порошенко лише з ним сфотографувався".

За його словами, американський лідер прийняв його як другосортного лідера, оскільки з іншими політиками, як до прикладу, з королем Йорданії, президентом Румунії та навіть з очільником МЗС РФ Сергієм Лавровим, той проводив повноцінні зустрічі.

Крім того, колишній очільник Одеської ОДА розповідає про реформи, які слід запровадити в Україні, серед яких є і скорочення державного апарату.

Також політик зазначив, що Петро "Порошенко боїться позачергових виборів".

Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Міхеїла Саакашвілі було позбавлено українського громадянства. А 1 серпня з’явився відповідний указ за підписом президента Петра Порошенка.

Підставою для позбавлення Саакашвілі громадянства в Адміністрації Президента назвали неправдиві дані у заповненій анкеті Михайла Саакашвілі. Мовляв, він приховав інформацію про кримінальні провадження, відкриті проти нього у Грузії.