Саакашвілі запевнив, що таке рішення Деканоідзе прийняла сама.

"Її рішення було логічним і не спонтанним, вона дуже серйозна і вдумлива людина. Для мене сьогодні не менш серйозною була відставка Юлії Марушевської", – сказав він в ефірі одного з українських телеканалів.

Причини ховаються в тому, що в Україні вже кілька місяців тому почалось згортання реформ, президент Порошенко остаточно вибрав шлях збагачення власного клану, після зміни уряду вступив у договорняк з корупційними кланами всередині Ради. І як наслідок ні Хатії, ні Юлі (Марушевській, – ред.), ні мені, ні багатьом молодим людям, яких ми привели у державну службу, їм всім немає місця там, де є болото, там, де корупція, там де є олігархічні схеми,
– вважає Саакашвілі.

За словами колишнього одеського губернатора, він не раз чув від Деканоідзе, що їй не дають можливості повноцінно працювати.

Читайте також: Ініціативи Саакашвілі: нові обличчя в політиці чи фальстарт екс-президента?

"Хатія – іноземний запрошений спеціаліст, вона побачила, що їй не була надана можливість працювати і робити те, що ми добре знаємо, що треба тут робити, але тут зараз проблема з українцями і це мене більше хвилює. Я не раз від неї чув і ми не раз обговорювали ситуацію, що весь офіс поліції так і не помінявся, є окремі зміни", – зазначив Саакашвілі.

Він також прокоментував інформацію, що Деканоідзе може стати частиною його команди.

Деканоідзе порядна пристойна людина і не обов’язково вимагати від всіх пристойних людей, щоб вони йшли в політику,
– сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, у понеділок глава Нацполіції Хатія Деканоідзе подала у відставку. Міністр МВС Арсен Аваков одразу ж її прийняв, а виконувачем обов’язків призначив її заступника Вадима Трояна.