Про це він заявив у ефірі грузинського та українського телеканалу.

Читайте також: З'явилося вражаюче фото з "Маршу за імпічмент", який організував Саакашвілі

"Зараз Іванішвілі (колишній прем'єр-міністр Грузії, бізнесмен Бідзіна Іванішвілі – "24") та Порошенко домовилися, що наступного тижня в прискореному порядку мені буде винесено вирок за фальшивими звинуваченнями", – цитує слова політика "Інтерфакс-Україна".

За словами колишнього очільника Одеської ОДА, його хочуть шантажувати екстрадицією.

"Граєте в ці ігри? Погано закінчите. Я приїду до Грузії. Я не поїду до Голландії, не поїду в Європу, як вони хочуть. Це їхня спільна гра. Я хочу сказати, якщо вже так ставите питання, якщо вже олігархи домовилися, раз вже в Грузії виносять вирок і зараз хочуть на підставі цього вироку мене шантажувати загрозою відправки в Грузію, я сказав, що приїду в Грузію. Нехай готуються наші прихильники в Грузії до того, що я приїду, коли вони ухвалять це рішення", – додав Саакашвілі.

Крім того, лідер "Руху нових сил" заявив, що українські, грузинські та російські спецслужби проведуть спільну операцію, аби вигнати його з країни, передає агенція "РИА Новости".

Якщо вони навіть викинуть мене наступного тижня ... І, до речі, вони хочуть так зробити, хочуть мене схопити та сказати: ось на тобі в Грузії справи, ми пропонуємо тобі в Польщу або в Голландію; я скажу, що я поїду до Грузії. Навіть якщо мене викинуть, навіть якщо мене кинуть у в'язницю під надуманими звинуваченнями, я знаю, що готується провокація,
– констатував Саакашвілі.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі планує у Києві нові акції протесту, якщо його вимоги схвалення у парламенті закону про імпічмент президента та створення антикорупційного суду так і не буде виконано.