Відповідну заяву політик опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, 26 липня першим про позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства повідомив нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук.

Читайте також: Україна отримала нового "Януковича", – соратник Саакашвілі про позбавлення його громадянства

"Зі мною намагаються вчинити так само, як прокурори чи бюрократи чинять із звичайними українцями – плюють на їхні права.
Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граніті та двох Майданах. У мене лише одне єдине громадянство – українське і їм не вдасться мене його позбавити!" – наголосив Саакашвілі.

Він зазначив, що влада не доб'ється того, щоб Міхеїл просив у держав статус біженця.

Я не збираюсь ніде лишатися та отримувати ніякий статус. Я буду домагатись законного права повернутись в Україну. Позбавити мене громадянства Порошенко вирішив зробити крадькома – поки мене немає в країні. Президент Порошенко наплював на Конституцію, гарантом якої він начебто має бути,
– вважає екс-очільник Одещини.

На його думку, влада боїться, тому вдалась до таких дій. Адже восени об'єднані політсили збирались вийти на вулиці та припинити "барижний договірняк".

"Я прийняв українське громадянство, щоб боротися за реформи, боротися за успішне майбутнє України, від якого залежить майбутнє і моєї рідної Грузії. Для мене громадянство – не порожній звук. Кожен день володіння паспортом громадянина України я працював для того, щоб Україна перемогла і стала європейською наддержавою", – наголосив Саакашвілі.

У Міграційній службі підтвердили інформацію щодо позбавлення Саакашвілі громадянства. Президент України підписав указ про втрату громадянства України Міхеїлом Саакашвілі.

Нардеп Антон Геращенко зазначив, що Саакашвілі позбавили громадянства на підставі пункту про те, що він надав недостовірні дані, зокрема, що стосувались його судимості у Грузії.