В середині стартового періоду лідер уфимського клубу Олександр Радулов створив усі умови для того аби Патрік Торесен переправив шайбу фактично у пусті ворота. Втім, досить швидко магнітогорці вирівняли становище.

Томаш Ролінек пробив під перекладину, а Ерік Ерсберг замість того аби впіймати кидок, вирішив зловити самого нападника. Та на першу перерву гості хотіли піти у ранзі переможців. Постарався Мирослав Блатяк, який хитрим та не сильним ударом перехитрив усю оборону та голкіпера магнітогорців.

У наступній двадцятихвилинці команди ще по-разу обмінялись результативними діями. Відзначились Станіслав Чистов та В’ячеслав Козлов. І от коли до завершення поєдинку залишались лічені секунди, господарі випустили шостого польового гравця. Та окрім чергової шайби від Олександра Свитова у власні ворота, така ротація нічого не принесла. 4-2 протистояння команд переноситься на "Уфа-Арену", де "Металург" ризикує припинити виступи у плей-оф.