Тож і у першому матчі однієї другої фіналу проти магнітогорського "Металурга" уболівальники "Уфа-Арени" розраховували лише на успіх. А на перше взяття воріт чекати довелось всього лиш 28 секунд.

В дебютній же ж атаці рахунок відкрив Ігор Григоренко. Втім, швидкий гол розслабив "Салават" і "Металург" двічі чудово скористався більшістю. Спочатку Сергій Федоров знайшов щілину у рамці Еріка Ерсберга. Згодом, командні дії та ключка Гліба Клименка вивели уперед гостей.

Проте, ще до перерви підопічні В'ячеслава Бикова вирівняли становище. Стрімку контратаку вдалим кидком завершив Петро Счастливий. Ключовий момент відбувся на 17-й хвилині другого періоду. В запеклій боротьбі біля воріт магнітогорців Олександр Радулов рукою віддав результативну передачу на Патріка Торенсена.

Деморалізовані гості через дві хвилини пропустили ще й від Мирослава Блатяка. "Металург" спромігся скоротити відставання до мінімуму, але не більше. 4:3 "Салават Юлаєв" повів у півфінальній серії до чотирьох перемог.