З червоного у Самборі тільки серце у центрі міста. Хоча державна комісія ТЕБ і НС встановила у місті найвищий рівень небезпеки і наказала закрити майже всі заклади: магазини, кафе, спортзали. Про це повідомили кореспонденти 24 каналу.

Цікаво Поділ регіонів на карантинні зони: чому мер Самбора вважає формулу несправедливою

Міська комісія теж визнала Самбір червоним, але чиновники зачиняти заклади відмовилися.

Заступник міського голови Самбора Святослав Ухач повідомив, що в місті вже третій тиждень поспіль іде зменшення кількості інфікованих.

Навіть візьмемо вчорашній день: за статистикою на Львівщині 181 новий виявлений коронавірусний хворий, а у Самборі – одна особа. Тобто при зменшенні кількості інфікованих нас віднесли із зеленої одразу в червону зону,
– додав Святослав Ухач.

Тим часом люди живуть у звичному ритмі, незважаючи на червоний – найвищий рівень епідеміологічної небезпеки. Місцеві також виступають проти посилення карантину. Там стверджують, що і так достатньо натерпілися.

На Самбірському ринку люди не дотримуються соціальної дистанції, покупців і продавців без масок, температурного скринінгу немає. Про червону зону там не чули.


Самбірський ринок / Скриншот з відео

Схожа ситуація і на вокзалі, що неподалік. Пасажири і водії запевняють: зупиняти перевезення не можна.

Читайте також Зони карантину оновили: список червоної і помаранчевої значно збільшили

Тим часом самбірська центральна лікарня потрапила до переліку медзакладів другої хвилі. Медзаклад готують до прийому пацієнтів із COVID-19, там є 20 ліжкомісць, до яких провели трубки з киснем. Крім того міська рада виділила кошти на закупівлю засобів захисту для медиків.


Карантин в Україні продовжили: що передбачають 4 зони / Інфографіка МОЗ