В Росії почали частіше красти автівки та запчастини до них

В першу чергу мовиться про привласнення окремих деталей, які легко зняти: дзеркальних елементів, фар, запасних коліс, колісних ковпаків та інших.

Читайте також: У порту Бельгії через санкції застрягли 8 тисяч авто для Росії преміум-класу

Загалом кількість заявлених нашими клієнтами страхових випадків по КАСКО з січня до кінця квітня зросла приблизно на 20%, а заяв про заподіяння шкоди внаслідок протиправних дій третіх осіб – у два з лишком рази більше. Найбільший сплеск був у березні та квітні,
– зазначили в російський страховій компанії.

Де крадуть найбільше

Там вважають це підтвердженням, що в країні є підвищений попит на вживані деталі через зростання цін і значний дефіцит нових запасних частин. Найбільший ризик бути пограбованим у Москві та Підмосков'ї, Санкт-Петербурзі та Ленінградській області, а також Татарстані. В цих регіонах зафіксували найбільше страхових випадків після незаконних дій.

"Через дефіцит автомобілів і запчастин до них сьогодні в зоні ризику як люксові, так і наймасовіші моделі автівок. І ми змушені враховувати при розробці наших програм страхування ризики викрадення, випадки яких нині почастішали, з метою подальшого розбору на запчастини або розкрадання окремих деталей. Дивлячись на вартість сучасних авто, розкрадання навіть однієї деталі завдає серйозної шкоди власнику" – додали в страховій компанії.

Які автомобільні компанії пішли з Росії

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну одні з перших ринок країни-агресорки залишили автомобільні компанії.

  • Німецькі автомобілі:Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, MAN не постачають свої авто в Росію.
  • Японські автомобілі: Honda, Nissan, Infinity, Toyota вийшли з російського ринку.
  • Американські автомобілі: група General Motors не продаватиме в Росії такі марки: Chevrolet, Buick, Cadillac та GMC. До них приєднався Ford та Harley-Davidson.
  • Італійські автомобілі: Ferrari, Lamborghini та Iveco Group.
  • Шведські автомобілі: Volvo Group та Scania.
  • Британські автомобілі Jaguar Land Rover та Rolls-Royce.
  • Корейський Hyundai також покидає ринок Росії.