Справа пов'язана з махінаціями під час спорудження Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива вартістю понад 1 мільярд гривень.

Раніше Скандального екснардепа-забудовника Микитася випустили із СІЗО

САП передала до суду обвинувальні акти щодо Орлова та Смілого

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо керівника підрозділу "Енергоатома" Ігоря Орлова та керівника фінансової компанії "Житло-капітал" Єгора Смілого,
– йдеться у повідомленні.

Обох підозрюють у причетності до справи "ядерних хабарів".

Деталі справи: у чому підозрюють фігурантів

  • У 2017 році Орлов очолював "Атомпроектінжиніринг" (відокремлений підрозділ "Енергоатома") і забезпечив перемогу на тендері будівельної фірми "Укрбудмонтаж".
  • Формальною власницею цієї компанії була дружина екснардепа та забудовника Максима Микитася. Компанія мала збудувати у Чорнобильській зоні відчуження Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива за понад один мільярд гривень.
  • Микитась у відповідь начебто за пособництва Смілого подарував Орлову за перемогу у тендері 3 квартири у київських житлових комплексах "Сонячна Рів'єра" та "Верховина", які будував "Укрбуд". Вартість житла оцінюють у майже 4,42 мільйона гривень.
  • Орлову інкримінують отримання неправомірної вигоди, а Смілому – службове підроблення та пособництво в наданні неправомірної вигоди.
  • Підозру у цій справі має також і Микитась, однак матеріали щодо нього виділили в окреме провадження.