Про це повідомляє прес-служба САП.

24 канал повідомляв, що 20 вересня перед допитом у НАБУ міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про те, що детективи відомства вже навідалися до нього додому. За словами міністра, про заплановані обшуки у своїй квартирі він дізнався напередодні від Ситника.

Читайте також: У чому суть нового скандалу між НАБУ і САП: хронологія останніх подій

Йдеться про вчорашню заяву підозрюваного міністра інфраструктури України Омеляна В.В. щодо завчасного повідомлення йому зазначеною посадовою особою (Ситником, – ред.) про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання,
– мовиться у повідомленні САП.

У відомстві додали, що попередньо заява Омеляна не вбачається голослівною, оскільки матеріали кримінального провадження, в якому міністрові було повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних розмовах між Омеляном і абонентом, записаним як "Артем Ситник", напередодні проведення обшуку, зокрема 19 вересня і 2 листопада 2017 року.

Зазначається, що матеріали розпочатого кримінального провадження будуть скеровані генпрокурору Юрію Луценку для визначення органу досудового слідства.

"Одночасно звертаємо увагу, що Ситником А.С. послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження", – поскаржились в антикорупційній прокуратурі.

Нагадаємо, 13 вересня НАБУ вручило Володимиру Омеляну повідомлення про підозру у незаконному збагаченні та недекларуванні. 14 вересня суд відпустив Омеляна на поруки.

А 19 вересня суд арештував майно міністра інфраструктури.