Таким чином кількість життів, які забрав ракетний удар, зросла до 4. Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Зверніть увагу Ракетний удар по Сарнах: в ОВА показали відео і масштаби руйнувань

Пошуково-рятувальні роботи завершені

Віталій Коваль повідомив, що рятувальники завершили роботи з ліквідації наслідків ракетного удару по Сарнах. Жертвами атаки стали 4 чоловіків. Наймолодшому загиблому було 30 років, найстаршому – 51.

Окрім цього, двоє людей зараз у важкому стані перебувають у лікарні. Зараз на місці трагедії працюють правоохоронці.

Підрозділи ДСНС аварійно-рятувальні роботи завершили. Працюють слідчі,
– повідомив Коваль.

Ракетний удар по Сарнах: головне

Увечері 25 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Сарнах на Рівненщині. Російські ракети поцілили у станцію техобслуговування та автосервіс.

Загарбники двома ракетами поцілили в СТО та автосервіс, які в цей час працювали. У будівлі СТО російські ракети повністю зруйнували стіну. Внаслідок цього впала частина будівлі. Будівля автомайстерні також завалилася – впали багато залізних конструкцій і перекриття. Ворожий обстріл також пошкодив вантажівки.

Масований ракетний удар по Україні

Того ж дня росіяни завдали масового ракетного удару по території України. Найбільше ракет прилетіло на Житомирщину – росіяни запустили 30 ракет, 10 з яких збили. Інші ракети, на жаль, влучили здебільшого по військових об'єктах поблизу Житомира. Атака забрала життя одного військового, ще один зазнав поранень.

Близько 20 ракет росіяни запустили по селищу Десна на Чернігівщині. Унаслідок влучань є значні руйнування інфраструктури. Попередньо жертв та постраждалих немає.

Водночас 6 російських ракет прилетіли на Львівщину. На щастя, 2 ракети вдалося збити силам ППО, однак 4 влучили по військовому об'єкту на території Яворівського полігону. Через це 4 людей зазнали поранень.

Тоді ж 5 ракет прилетіли в Миколаїв. Удень по місту та передмістю росіяни випустили ще 9 ракет. Дані щодо руйнувань та постраждалих уточнюють.

Цікаво – чому росіяни вдалися до масових ракетних ударів: дивіться відео