Про це свідчить фото, яке опублікувало видання "Апостроф".

На фото видно, що Савченко тисне руку Новинському, після чого нардепи розмовляють.

Згодом Савченко сказала журналістам, що Новинський гідно витримав голосування за позбавлення його недоторканності.

Більша половина Верховної Ради повинні сидіти, тому що руки у них по лікоть в крові. Це не йдеться про тих хлопців, які стояли з автоматом на передовій. Я вважаю, що справедливість рано чи пізно у нас в Україні буде, а недоторканність зняти... Я вірю, що в цій Верховній Раді можу я так само стояти. Я навіть не здивуюся. І так само будуть знімати недоторканність, я до цього готова. Треба віддати належне Новинському, він все-таки витримав це гідно,
– зазначила нардеп.

Читайте також: Судний день Новинського: за що екс-регіонала і магната позбавили імунітету

За словами Савченко, саме це вона сказала нардепу від "Опозиційного блоку": "Ось це і сказала: що мені приємно, що він гідно витримав це все, і що, в принципі, сидіти в цій Верховній Раді має більшість".

Нардеп додала, що й сама голосувала за позбавлення Новинського недоторканності. За її словами, недоторканність депутатам непотрібна.

Нагадаємо, 8 грудня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Парламент також ухвалив рішення про притягнення Новинського до кримінальної відповідальності.