Таку заяву Надія Савченко зробила у інтерв'ю виданню "Главком".

"Участь я приймати буду, а як далі – буде видно. Для участі в президентській кампанії, насправді, потрібно небагато: 2,5 мільйона гривень, щоб зареєструватися. Відкривається фонд і чесно кажу: "Я збираю гроші на президентство", – зазначила політик.

Читайте також: Мін'юст зареєстрував партію Савченко

За словами депутата, її готовність стати президентом України є народ. Також Савченко має намір брати участь і у виборах до парламенту.

Я б повела на них свою партію. Я декларую таку концепцію: люди, які були при владі, більше не повинні там бути. Люди, які були депутатами хоч в одному скликанні, більше не повинні бути депутатами ніколи. Вони можуть бути радниками, помічниками депутатів,
– підкреслила політик.

Савченко також розповіла про першу п'ятірку її партії. Окрім неї у п'ятірку увійшли: Тетяна Проторченко, Ірина Юзик, Сергій Проценко та Владислав Штефан.

За словами політика, у партію точно не взяла б екс-главу Одеської обладміністрації Міхеїла Саакашвілі, екс-прем'єра Арсенія Яценюка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та лідера партії "За життя" Вадима Рабиновича.