Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, орган досудового розслідування планує залучити до процесуальної співпраці Бігуса і його команду для дослідження викладених у журналістському розслідуванні обставин.

Читайте також: СБУ викриває агентів ФСБ у базі податкової Росії, але не скандального Семочка з родичами

Водночас в СБУ зазначають, що перевірка інформації про статки і можливе незаконне збагачення Семочка перевіряється Національним антикорупційним бюро в межах зареєстрованого ним кримінального провадження.

Хто такий Сергій Семочко? Екс-очільник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ у період з 2015 по 2017 роки, екс-очільник Головного управління СБУ у Києві та області у 2017-2018 роках. З липня 2018 року обіймає посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, у розслідуванні програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" мовилося, що перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко володіє нерухомістю на понад 200 мільйонів гривень, а члени його сім'ї мають російське громадянство та періодично відвідують окупований Крим.