Відповідний пост опублікувала у Facebook прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

"Так упродовж 2016 року, у межах кримінального провадження, досліджуються діяння громадянки "С" (колишній продюсер каналу Марія Столярова) як на території не підконтрольній українській державі, так і на іншій території України. На цей час здійснюється лінгвістично-психологічне дослідження телевізійних сюжетів, відеоматеріалів та інших джерел інформації з її виступами та коментарями", – зазначено в коментарі СБУ.

Гітлянська запевнила, що СБУ прийме відповідні рішення щодо Столярової, коли матиме достатньо доказів.

"За наявності достатніх даних щодо обґрунтованої підозри громадянки "С" органом досудового розслідування СБУ будуть прийняті відповідні процесуальні рішення", – написала прес-секретар СБУ.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Служба безпеки України повинна відреагувати на факти антиукраїнської діяльності телеканалу "Інтер".

У лютому цього року "Інтер" потрапив під перевірку Нацради з питань телебачення і радіомовлення через трансляцію російських фільмів, а також через інцидент з лайками в прямому ефірі продюсера росіянки Марії Столярової, яку згодом депортували з країни.