Про це повідомив блогер Ігор Бігдан LiveJournal з посиланням на власне джерело. Проте такої інформації на офіційному сайті СБУ наразі немає.

"На початку березня в Київ приїжджав відомий українофоб і просто самозакоханий м***к Артемій Лебедєв... В'їзд в Україну для Лебедєва не був закритий. Так що він спокійно проїхав, побував у своєму офісі і навіть дав лекцію", – написав Бігдан.

Окрім того, Лебедєв про свою поїздку в Київ написав у своєму ЖЖ. Зокрема, він висміяв прагнення українців до зближення з Європою та сподівання на безвізовий режим. А також принизив пам’ять героїв Небесної сотні.

Читайте також: СБУ перевірить всіх учасників Євробачення-2017

"Незайняті рекламою поверхні рекламують що-небудь з набору офіційної пропаганди. Наприклад, Небесну сотню. На честь Небесної сотні навіть назвали вулицю в центрі. Якщо запитати українця, коли з'явиться вулиця Небесної півсотні (в честь одеської трагедії), він ображається. Хоча здавалося б – яка різниця", написав тоді блогер.

Блогер Бігдан зазначає, що саме цей приїзд і пов’язаний з ним скандал став причиною для заборони виїзду.

Моє джерело повідомило мені, що громадянину Артемію Лебедєву, 1975 року народження, заборонено в'їзд в Україну терміном на п'ять років,
– написав він.