Про це повідомляє пре-служба СБУ.

Там інформують, що зловмисники планували здійснити вибухи під час святкування Дня міста для дестабілізації ситуації та сіяння паніки серед мирних жителів.

"У результаті перевірки інформації, яка надійшла на цілодобову "гарячу лінію", співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, який запланував цю диверсійну акцію. Під час обшуку у автівці затриманого вилучено вибухові пристрої, тротилову шашку з детонатором", - повідомляє відомство.

Також у помешканні громадянина було виявлено записник із списком так званих "тітушок", яких у січні-лютому цього року автобусами возили до Києва для участі у "Антимайдані".

Ця група зловмисників також провокаційно розфарбовувала у кольори російського прапору будівлі та паркани у центрі Херсона.

Між тим, під час розмальовування у "триколор" зупинок міського транспорту правоохоронці затримали двох місцевих мешканців – 1961 та 1991 р.н.

Стосовно цих осіб міліцією складено протоколи про адміністративні порушення.

За фактом незаконного поводження з вибуховими речовинами слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження за ст.263 Кримінального кодексу України.