Донецький політолог Роман Манекін, який є палким прихильником псевдореспубліки "ДНР", ініціював збір підписів під вимогою притягнути до відповідальності Дениса Пушиліна за його "зрадницькі заяви".

В Інтернеті вже поширили петицію-звернення до "прокурора ДНР" з відповідною пропозицією. Обурення серед прихильників "ДНР" викликали заяви Пушіліна про готовність повернення Донецька до складу України.

За словами Манекіна, Пушілін підписав і відправив проект поправок до Конституції України від імені "ДНР", що суперечить його посадовим повноваженням. Згаданий проект начебто передбачає зміну конституційного ладу "ДНР" шляхом перетворення її на "окремий регіон Донецькій області з особливим статусом".

Дії Пушиліна, як би це абсурдно не звучало, пропонують розцінити як заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності "республіки".

Читайте також: Дані розвідки: Росія знищує докази своєї присутності на Донбасі

Нагадаємо, Київ згодний на особливий статус Донецької та Луганської областей після проведення виборів за українським законодавством та міжнародними стандартами.