Він зазначив, що вони порозумілися з військовим та конфлікт вичерпано. Як пояснив Притула, виявилося, що стався "класичний френдлі-фаєр".

Дивіться також Російський олігарх розробляє дрони для війни проти України та отримує гроші з США — документи

Детально про ситуацію

Сергій Притула у коментарях під одним з постів нахамив військовому 3 Окремої штурмової бригади Валерію Жемчужнікову. Той прокоментував допис активіста про передачу ЗСУ транспорту, купленого за донати.

А де розробки, де інженери. Розмінування за допомогою фпв (FPV-дронів, – 24 Канал). І багато інших розробок, які допоможуть перемогти. Вам не набридло купу грошей витрачати на залізо, яке буде жерти топляк,
– написав військовий.

Водночас у відповідь Сергій Притула написав образливий та емоційній коментар.

Коментар Притули під повідомленням бійця 3 ОШБр / скрін з соцмереж

Як виявилося, Притула сприйняв повідомлення Жемчужнікова за чергову атаку ботів. Зрозумівши похибку, волонтер видалив свій коментар та опублікував на своїй сторінці пояснення.

Громадський діяч зазначив, що "косяки" потрібно визнавати, якими огидними вони б не були. За словами Притули, відбувся "класичний френдлі фаєр". Волонтер додав, що вже перепросив у Валерія Жемчужнікова за ситуацію, а той, своєю чергою, прийняв вибачення.

Дякую воїну за службу, розуміння і почуття гумору. Поговорили, порозумілись, працюємо далі. Зрештою, не чужі люди, фонд багацько допомагає бригаді,
– зазначив Притула.

Він зазначив, що у деяких громадян після ситуації залишиться осад, але якщо активіст з бійцем порозумілись, то всі мають заспокоїтися.

Скандал з Ганною Маляр

  • Цього дня інша відома особистість також втрапила у скандал – йдеться про колишню заступницю міністра оборони Ганну Маляр. Вона довела депутатку Інну Совсун до сліз під час обговорення проблеми щодо демобілізації військових ЗСУ.
  • Маляр ефірі програми "Новий відлік" на телеканалі Суспільне заявила, що демобілізація військових зараз неможлива. Під час дискусії вона дорікнула Совсун, чоловік якої воює на фронті, що її друга половинка мала прочитати відповідну норму у Конституції.
  • Ганна Маляр регулярно перебивала нардепку, аж поки в одну мить Совсун заплакала. Зі сльозами на очах вона сказала, що за два роки її чоловік заледве бачив своїх дітей. Вона звинуватила Маляр у тому, що та удає, що проблеми не існує.