Вдома на захисника чекали четверо дітей. Героєві назавжди залишиться 45 років.

Дивіться також Віддав життя за Україну: на війні загинув захисник з Одещини Олександр Юраш

Втрата для громади та країни

Шпанівська громада в скорботі, важка втрата у родині Єфимців з села Великий Олексин…Загинув Єфимець Сергій Анатолійович, 1978 року народження, житель села Великий Олексин, який захищав нашу країну з березня 2022 року. Без батьківської любові, турботи та підтримки залишилося четверо діток,
– розповіли у Шпанівській громаді.

Видання "Рівне Медіа" додало, що на фронт Сергій Єфимець вирушив добровольцем. До повномасштабної війни він працював охоронцем на ринку "Дикий" у Рівному.

"Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім'ї, а й усієї громади. Висловлюємо щирі співчуття родині! Нехай світла пам'ять про Сергія назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій", – зауважили на малій батьківщині Героя.

Віддали своє життя за Україну

  • 7 січня усю Україну сколихнула новина про загибель відомого поета і письменника Максима Кривцова. У 2023 році Максиму Кривцову виповнилося 33 роки.
  • На передовій, захищаючи незалежність рідної країни, загинув футбольний рефері Володимир Безборотько. Захисник загинув на Запорізькому напрямку, виконуючи оперативне завдання.
  • У Донецькій області загинув захисник із Київщини Максим Штефан. У 2023 році без вагань став на захист України та пішов на фронт знищувати ворога.