Зараз проходить засідання комітету, де перебувають лише представники Генпрокуратури і члени регламентного комітету — Сергія Клюєва, адвоката і ЗМІ в зал не пустили.

За словами адвоката Клюєва Юрія Сухова, українське законодавство передбачає змагальність процесу на будь-якому етапі, і обвинувачена сторона має право опонувати прокуратурі.

Генпрокуратура, за їх версією, зараз надає докази провини Сергія Клюєва. Ми, в свою чергу, проводили паралельне розслідування і маємо в своєму розпорядженні докази невинності. Частина з цих доказів ми не оприлюднили, бо маємо право робити це після закінчення слідства. Тому ми зі свого боку теж будемо клопотати про проведення закритого засідання без участі прокуратури, де б ми могли надати депутатам докази невинності Сергія Клюєва,
— заявив він.

Нагадаємо, 55 стаття Конституції гарантує право на захист від будь-яких звинувачень, незалежно від стадії та органу, який ці звинувачення висуває, а стаття 59 гарантує, що будь-яка особа має право на взаємовідносини з будь-яким державним органом за участю свого адвоката. Таким чином, недопуск Сергія Клюєва і його адвоката на засідання комітету є прямим порушенням його конституційних прав.