Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Сергій Міхалок пояснив, що активна позиція його гуртів щодо подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії. Тому лідер "Brutto" та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні.

В’ячеслав Кириленко звернувся з листом до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Сергію Міхалку та Антону Азізбекяну.

Довідка. "Ляпис Трубецкой" — білоруський панк-рок-гурт. В середині 2000-х років "Ляпіси" під керівництвом Сергія Міхалка почали виступати з текстами, сповненими різкої соціальної критики, внаслідок чого у Білорусі "Ляпіс Трубецькой" потрапив у чорний список музикантів, які не мають права виступати на території країни. 2014 року ряд концертів гурту в Росії було скасовано через "антиросійські висловлювання". "Ляпіс Трубецькой" від початку підтримував Революцію Гідності. Пісня "Воїни Світла" стала одним з неофіційних гімнів Майдану.