Для прикладу, в Кореї уже визнають що популярність Squid games драйвить постковідну економіку їх країни, чи, наприклад SG взірвали продажі кедів компанії Vans, біла модель яких виросла на 7800%. Чи спортивні костюми, в котрих ходять герої - почали продаватись мільйонними тиражами.

До теми Другий сезон "Гри в кальмара" можна запросто зняти в Україні

Але цікаво інше, а саме – політичні та соціальні аспекти:

  • серіал чітко демонструє свою ліву налаштованість та практично став маніфестом проти капіталізму та старих правих фінансових еліт. В діалогах, можна знайти заклики за рівні суспільні можливості.
  • чітко антихристиянський, проте, головний герой гуманний та добрий.
  • автор використовує протистояння моделей диктатури та демократії, в моменти коли команди в окремих випадках розділяються на групи.
  • гендер. Окреме питання.

Серіал набирає популярності та відгукується мільйонам людей по всьому світу, що може символізувати про певний глобальний політичний тренд.

Нетфлікс – новий ідеальний інструмент донесення меседжів та наративів. Нова зірка, що сходить на фоні проблем Фейсбуку, Інстаграму та інших мереж.

Південна Корея, країна котра інвестувала спершу у свою визвольну боротьбу, безпеку, економіку, глобальну представленість економіки та культуру. Остання уже почала давати плоди. І дуже логічною та еволюційною можна визначити трендовість та впливовість К-попу, корейських мінісеріалів, ЛОМів та рекламних кампаній.

До теми Інтернет-магазин Netflix запустив колекцію за "Грою в кальмара": що там можна купити

Тому не дивно що після паразитів, ми отримуємо нову глобальну хвилю захоплення корейським культурним контентом.

Власне, кейс цікавий із будь-якої точки зору аналізу, але і серіал теж варто подивитися.

Гра в кальмара 2021 – дивіться онлайн трейлер 1 сезону: