Як зазначають, Дідоводюк був на особливому рахунку в окупаційної влади. Партизани передали йому полум'яний "привіт".

Дивіться також У Михайлівці під вечір – "бавовняний" подарунок: загинув місцевий колаборант Дідоводюк

У машині була вибухівка

Зрадник годував і напував російських офіцерів, організовував балагани та застілля для віп-колаборантів у своєму генделику під назвою "Гетьман".

2 червня Дідоводюк живцем згорів у своєму ВАЗ-2121. Відомо, що під автомобілем було закладено саморобний вибуховий пристрій.

Окрім колаборанта, в автівці також були двоє пасажирів: жінка та чоловік. Зараз вони перебувають у реанімації.

Партизани вже передають привіт Дідоводюк Яні Сергіївні – дочці покійного колаборанта,
– йдеться у соцмережах.

У Михайлівці ліквідували колаборанта Дідоводюка / Фото "Ріа-Мелітополь"

Хто стоїть за ліквідацією зрадника

Бійці С.Р.О.К. (смерть російським окупантам і колаборантам) змогли вистежити та підірвати колаборанта Дідоводюка. Власне, про це вони розповіли у своєму відео.

Партизани ліквідували Дідоводюка: відео

У повідомленні додають, що зрадник не лише прислужував ворогу, а й став кандидатом на вибори від "Єдиної Росії".

"Сподіваємося, що доля цього колобка змусить одуматися тих, хто досі впевнений, що рашисти здатні їх захистити та забезпечити безбідне та довге життя. Ми знаємо кожного зрадника в обличчя. І щодня наш чорний список поповнюється новими іменами. Їхній термін теж прийде!" – пообіцяли бійці.

"Бавовна" на Запоріжжі: коротко

  • До тимчасово окупованого Бердянська 2 червня завітала "бавовна". Жителі міста чули потужні вибухи у місцевому порту. Над містом бачили стовп густого чорного диму.
  • Міський голова Мелітополя розповів, що окупанти почали вивозити обладнання та відводити кораблі через вибухи в Бердянську. Він пожартував, що росіянам, напевно, не підійшов клімат.
  • До слова, гучно було і в Мелітополі 28 травня. Близько 7 ранку у центрі тимчасово окупованого міста пролунав одиничний вибух.
  • Крім того, у районі захопленого окупантами аеродрому у Мелітополі було чутно вибухи вдень 25 травня. Федоров опублікував кадри з димом.