Інформацію щодо руху карет швидкої допомоги в Севастополі повідомили партизани руху "Атеш". Імовірно, причиною став "приліт".

Дивіться також Життя нічому не вчить: росіяни перекинули в Севастополь черговий ВДК

Партизани повідомляють про влучання

Місцеві телеграм-канали повідомляють про щонайменше одне влучання. За попередньою інформацією, приліт був по військовій базі у Гвардійському.

Швидкі в Севастополі кудись їдуть. Точно немає прильотів?
– мовиться в повідомленні руху "Атеш".

Наразі рух карет швидкої допомоги в місті не припиняється. Водночас у Севастополі фіксують перебої в роботі мобільного інтернету.

У Криму вибухи прогриміли одразу в кількох містах: що відомо

  • Вдень 1 березня близько 14:37 росіяни повідомили про загрозу ракетної атаки на Крим. Окупанти заявляють про роботу ППО в багатьох регіонах півострова, зокрема в Севастополі, Сімферополі, в районі Євпаторії та в Сакському районі.
  • За словами пропагандистів, Крим атакують ракетами Storm Shadow – окупанти вже класично звітують про "успішну роботу" ППО. За їхніми словами, нібито вдалося збити вже 10 ракет, що летіли на півострів.
  • Водночас ЗМІ пишуть, що принаймні один приліт був – по військовій базі у Гвардійському. Окрім цього, зазначається і про влучання в Севастополі та в Сакському районі.
  • Очільник окупаційної влади в Севастополі традиційно повідомив, що все гаразд і жодних влучань не було. Однак щодо цього є великі сумніви – наразі лишається очікувати на деталі атаки від Збройних Сил.
  • Російські моніторингові пабліки зазначають, що настільки масштабної атаки на Крим, як сьогодні, не було вже давно.