Станом на 01:30 Україна кілька годин відбивається від російських дронів-камікадзе. Їх ворог запускав по хвилями з різних напрямків. Як зазначили місцеві ЗМІ, на Вінниччині пролунали вибухи. Стало відомо про це о 01:25.

Читайте також Росіяни атакували Харківщину "Шахедами": є влучання в об'єкти цивільної інфраструктури

Що відомо про атаку "Шахедами"

Повітряну тривогу на Вінниччині оголосили о 00:10. Тоді мешканців регіону попередили про загрозу, пов'язану з ударними дронами. Нагадуємо, що важливо перебувати в укриттях, щоб не ризикувати власними здоров'ям і життям.

І вже о 01:25 місцеві ЗМІ почали писати про те, що на Вінниччині лунають вибухи. Зауважимо, що станом на 01:34 глава ОВА Сергій Борзов не писав нічого у своєму телеграм-каналі. Відтак, ми можемо лиш припустити, що в регіоні працює ППО по "Шахедах".

Станом на 01:38 повітряна тривога лунає лише на Вінниччині та Хмельниччині. Наші захисники продовжують збивати дрони-камікадзе. Тож, не покидайте укриттів і бережіть себе та своїх близьких.

Росіяни атакували Харківщину

  • О 20:34 4 грудня повітряну тривогу оголосили для мешканців Харківської області. Передувало цьому попередження про дрони-камікадзе, якими готують атаку по регіону.
  • А вже о 21:44 глава ОВА Олег Синєгубов зазначив, що російські загарбники завдають ударів безпілотниками "Шахед". Він зазначив, що атаки зазнали Ізюмський і Чугуївський райони.
  • На жаль, є влучання в об'єкти цивільної інфраструктури. Внаслідок цього спалахнули кілька пожеж. На момент появи повідомлення від глави ОВА, не було інформації про постраждалих. Водночас на місцях працюють усі екстрені служби.