Про це повідомляє "Остров" із посиланням на допис у блозі прихильника "русского мира" і жителя Луганська Миколи Вулича. Зазначимо, що блогер є прихильником "ЛНР", проте невдоволений діями нинішньої "влади республіки"

"Мої друзі з Красного Партизана (селище перейменовано на Бетманове) повідомили, що там шахтарі не витримали свавілля влади і 30 січня на місцевій шахті був справжній бунт. Коли приїхали воєнкомські забирати всіх на військові збори, шахтарі повстали і в грубій формі їм відмовили, висловивши невдоволення діями влади. Воювати, на жаль, ніхто не хоче", – написав луганчанин.

Читайте також: Бойовики "ДНР" надіслали повістки на військові навчання шахтарям із Макіївки

За словами блогера, "заспокоївши громадян "республіки" недостовірністю інформації щодо мобілізації, "влада" вирішила піти іншим шляхом. Всю мобілізацію обгорнули в красивий папір з написом "збори резервістів".

При цьому Вулич зазначив, що бойовики "ЛНР" зазнають серйозних втрат.

Тільки вчора у нас 7 хлопців були вбиті укропами... Їх місця ніким замінити. Тому потрібно тренувати чоловіків, щоб було ким замінити наших полеглих героїв. Сказати безпосередньо про мобілізацію "влада" боїться, оскільки це призведе до сильних бунтів,
– мовиться у дописі блогера-сепаратиста.

Вулич додав, що на 17 лютого бойовики "ЛНР" запланованували третій етап "зборів резервістів". Згідно з планом зборів, до 15 лютого на облік у військкомати терористів повинні стати всі чоловіки у віці від 18 до 50 років, які за станом здоров'я можуть взяти участь у цих "зборах". Блогер наголошує, що серед населення окупованої Луганщини "починаються обурення такою політикою "влади".