Згадай усе, чим живе Львів: легенди, міфи, історії, байки, трафунки. Завари собі львівську каву і гайда до пригод.

Зауважте Де у Львові квітнуть сакури: 10 локацій для весняних фотосесій

P. S. Львове, вітаємо! Не сумуй, життя після 765 лише починається!

Як привітати Львів зі святом

  • Зроби красиву світлину міста і поділися нею з друзями у соцмережах. Однак пильнуй, щоб у кадр не потрапили львівські леви, які ожили з нагоди свята. Вони не надто полюбляють публічність.
  • Загадай бажання. Для цього навіть не обов'язкового йти до визначних локацій. Просто подумай собі тихенько, чого найдужче хочеш, і Львів тебе неодмінно почує. До речі, не варто боятися, що місто видасть твій секрет. Львів терпеливо вичікує декілька століть, і лише тоді за кавою переказує найцікавіші історії місцевим письменникам.
  • У Львова вже багато століть триває роман з літературою. Саме час дізнатися деталі. День міста – найкраща нагода прочитати ще одну книгу про Місто Лева. Любко Дереш, Наталка Сняданко, Юрко Іздрик, Роман Іваничук, Ігор Калинець, Юрій Винничук – і це лише короткий список авторів, які писали про Львів.
  • Якщо ти – львів'янин або львів'янка, придбай у місцевій книгарні листівку з міським пейзажем. Найкраще – літнім. Він зігріватиме тебе, коли бігтимеш на роботу під осінньою зливою.
  • І до класики – спечи або купи у кондитерській львівський сирник. Гарантуємо, це буде любов з першого шматочка.