"Після вогню", Максим Бутченко

Автор: Максим Бутченко, український письменник і журналіст. Народився в 1977 році на Донбасі (місто Ровеньки Луганської області), проживав там до 2012 року. У Бутченко 12-річний стаж шахтаря. Отримав другу освіту, переїхав до Києва.

Читайте також: Бізнес поза шаблонами, або Mustread для акул бізнесу

Автор чотирьох книг, які презентовані в різних країнах: Литва, Польща, Франція, Грузія, Британія. Публікації в ЗМІ про книгах вийшли в Польщі, Литві, Нідерландах. Книги Бутченко перекладені кількома мовами, зокрема видані в Чехії, Британії і Нідерландах.

Про книгу: існує така фраза: "Історія не має умовного способу". А ось автори, які пишуть в жанрі альтернативної історії, якраз і пропонують читачам задуматися, що б сталося, якби, наприклад, Тимчасовий уряд встояв і не пустив більшовиків до влади; або Україна стала, як Фінляндія, незалежною країною; або в 1939 році замах на Гітлера завершився смертю фюрера...

У книзі "Після вогню" Максим Бутченко розглядає варіант розвитку Карибської кризи в 1962 році за найгіршим сценарієм: США і Радянський Союз розв'язали Третю світову війну, і головними героями цих подій стали Джон Кеннеді і Микита Хрущов.

Ефективний керівник, Пітер Друкер

Про книгу: Щоб досягти результатів, ефективні керівники і спеціалісти мають навчитися уникати непродуктивності та робити те, на що не звернули уваги інші. Можна мати знання, ідеї та досвід — і змарнувати їх, не маючи належної менеджерської і виконавчої дисципліни, яка перетворила б їх на результат.

Про автора: Пітер Друкер — визнаний класик та батько-засновник менеджменту як дисципліни, автор більш ніж тридцяти п’яти книг та колумніст Wall Street Journal — майстерно формулює та пояснює вміння, життєво важливі для ефективності в бізнесі і для прийняття правильних рішень. Звертаючись до прикладів з історії бізнесу та врядування, пропонує широкому колу читачів свіжий погляд на, здавалося б, очевидні речі.

Цитати:

Ефективні керівники знають, що час – це обмежувальний чинник. Потенційні результати будь-якого процесу завжди обмежені найбільш дефіцитним ресурсом. У процесі, який ми називаємо "досягненням", таким ресурсом є час.

"Хоч би де менеджер працював — у приватній компанії, в лікарні, в державному органі чи у профспілці, в університеті чи в армії — від нього передусім очікують, що він досягатиме саме тих результатів, які потрібно. А це якраз і означає, що від нього очікують ефективності.

Однак високоефективних людей помітно бракує на керівних посадах. Високий інтелект серед управлінців досить поширений. Хороша уява — теж далеко не рідкість. Рівень їхньої обізнаності зазвичай високий. Але, схоже, ефективність людини мало корелює з її інтелектом, уявою чи знаннями. Розумні люди часто разюче неефективні: вони не усвідомлюють, що геніальна ідея не є досягненням сама по собі. Вони так і не засвоїли, що ідеї переростають в ефективність тільки внаслідок тяжкої систематичної праці. І навпаки — в кожній організації є кілька високоефективних, але не особливо обдарованих талантами трудяг. Поки інші гарячково метушаться — адже люди з гострим розумом так часто плутають гарячковість і метушливість із "творчим характером", — ці трудяги просто помалу переставляють ноги і доходять до результату першими, немов черепаха у тій старій байці".

Черепахи аж до низу, Джон Грін

До Дня закоханих

Після тривалого мовчання Джон Ґрін, визнаний титулований автор "У пошуках Аляски" та "Провина зірок", повертається до читачів із новим блискучим романом про кохання, стійкість і непорушну дружбу на все життя.

Про книгу: нелегко знайти людину, яка бачить світ таким само, яким його бачиш ти. Шістнадцятирічна Ейза ніколи не прагнула розгадати таємницю мільярдера-втікача Расселла Пікетта, але тепер ідеться про винагороду в сто тисяч доларів, до того ж Дейзі – її Найкращій та Найбезстрашнішій Подрузі – кортить взятися за розслідування. Тож дівчата разом долають невелику відстань і великі бар’єри, що відділяють їх від Девіса, сина Расселла Пікетта.

Ейза старається. Вона старається бути хорошою донькою, хорошою подругою, хорошою ученицею і, можливо, навіть хорошим детективом. Але їй доводиться жити всередині спіралі власних думок, яка дедалі більше закручується.

  1. Міжнародний бестселер #1;
  2. Бестселер #1 за версією New York Times;
  3. Бестселер #1 за версією Wall Street Journal;
  4. Бестселер за версією USA Today

Під три чорти турботи! Нумо до роботи!, Річард Бренсон

"Кидаючи собі виклик, ти ростеш. Змінюється твоє життя. Досягнути поставленої мети не завжди буває легко, але це не причина для того, щоб зупинятися. Ніколи не говори "здаюся". Завжди повторюй: "Я можу. І я буду намагатися, допоки не переможу!" – Річард Бренсон

Багато чого змінилося відколи Річард Бренсон заснував компанію "Virgin" у 1968 році. У цій книзі автор розповідає, як він має намір підняти свій бізнес і свої ідеї до наступного рівня, розвинути нові цікаві сфери діяльності, як, наприклад, виробництво палива Virgin. Автор зібрав усі важливі уроки, корисні поради та натхненні вислови, які допомогли йому на шляху до успіху.

Відьма, Томас Олде Хьовелт

Ласкаво просимо до Блек-Спрінга! Це містечко у Гудзонській долині здається таким привітним і мальовничим. Але Відьма Чорної скелі — жінка з сімнадцятого століття із зашитими очима та ротом наганяє страх на його жителів. Ця моторошна постать гуляє вулицями, безперешкодно заходить у будинки, може ніч простояти біля вікна чи дитячого ліжечка. Всі знають: за жодних умов їй не можна відкривати очі, адже наслідки будуть просто жахливими.

Для читачів віком від шістнадцяти років.

Порушник праху, Вільям Фолкнер

Кожен дорослішає по-своєму. Юний Чарльз (Чик) Маллінсон, опинившись перед складним для будь-якого білого хлопця кінця XIX — початку XX століття вибором, робить по-справжньому дорослий крок і допомагає врятувати несправедливо засудженого розлюченим натовпом гонорового негра від суду Лінча.

Він, його темношкірий одноліток та поважна панна вельми похилого віку заради відновлення справедливості, порятунку невинної душі та спокою перед власною совістю й людяністю вирішують зробити те, на що зважиться не кожен дорослий чоловік.

До вашої уваги — захоплива детективна історія на тлі історичних декорацій американського Півдня ХІХ століття, приправлена характерною фолкнерівською філософією.

Танок драконів. Пісня льоду й полум'я. Книга п'ята, Джордж Р.Р. Мартін

Фантастична сага "Пісня льоду й полум'я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами. П’ята книга циклу — "Танок драконів" — це захопливі подорожі на Стіну, де вже відчувається крижаний подих зими, й у далекий Есос, розімлілий від спеки, де пересичені рабовласники необачно викликають на тан драконів.

Той, що біжить лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті, Джеймс Дешнер

За мотивами книги відзнято однойменний фільм, реліз якого в Україні очікуємо в січні 2018 року!

Це кінець. "БЕЗУМ" відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє.

Та чи переживе його бодай хтось? Однак "БЕЗУМ" не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

Жінки, Чарльз Буковскі

Невиправний пияк Генрі Чинаскі народився не для життя, а для виживання. Десятки років змарнувавши на безперспективній і низькооплачуваній роботі, всі заробітки з якої він спускав на випивку й жінок, п’ятдесятирічний Чинаскі нарешті відчуває, що прийшов його зоряний час.

Його життя зненацька перетворюється на життя справжньої рок-зірки — похмілля через день, а жінок стільки, що й Казанова не впорався б. З традиційними для Чарльза Буковскі чорним гумором і відвертістю роман "Жінки" змальовує життя на межі, стаючи своєрідним продовженням "Поштамту".

Читайте також: Український віммельбух: у чому секрет тренду?