Таку заяву зробив український прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з колишнім Державним секретарем США, Головою Ради директорів Національного демократичного інституту США Мадлен Олбрайт, передає "Урядовий портал".

Зокрема, він подякував американському політику за консолідацію міжнародної підтримки України, у тому числі щодо цільової підтримки в реалізації її реформ.

Читайте також: Парламенти України та США підписали важливу угоду

"Санкційна політика США є одним з найдієвіших заходів у протидії російській агресії на Сході України", – підкреслив посадовець.

Крім того, очільник Кабміну закликав американських партнерів продовжити тісну взаємодію із зміцнення боєздатності Збройних Сил України та розглянути можливість надання Україні сучасної оборонної зброї.

Мадлен Олбрайт своєю чергою високо оцінила зусилля та практичні заходи Уряду щодо проведення реформ, відзначила їхні помітні позитивні результати, зокрема в боротьбі із корупцією, покращенні інвестиційного та бізнес-клімату, стабілізації основних макроекономічних показників.

"Україна може повною мірою й надалі розраховувати на допомогу і підтримку Сполучених Штатів Америки як у проведенні внутрішніх реформ, так і в боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави", – зауважила американка.