Повернення перевірок та штрафів за невикористання реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО) з 1 жовтня стало серйозним викликом для багатьох підприємців, інформує 24 Канал. Однак існує рішення – про нього розповідаємо в матеріалі.

Читайте також Бюджет-2024: які зміни у сплаті податків та ЄСВ чекають на підприємців

Як українським підприємцям спростити бізнес-рутину

З комплексним рішенням 5в1 "СМАРТ КАСА" існує можливість не лише виконати вимоги законодавства, але й заощадити кошти та час. "СМАРТ КАСА" – інноваційний пристрій, який зробить рутинні бізнес-процеси набагато ефективнішими. Зауважимо, що це набагато більше, аніж просто касовий апарат чи ПРРО.

Серед переваг "СМАРТ КАСИ":

  • комплексність – містить функціонал касового апарата, банківського термінала, сканера штрих-кодів, принтера чеків і навіть надає підприємцю власну систему обліку. Усе це забезпечує інтеграцію найнеобхідніших інструментів в одному пристрої, заощаджуючи кошти на придбання зайвого обладнання та його обслуговування;
  • готовність до фіскалізації – кожен клієнт отримує програмний РРО в подарунок, що дозволяє без труднощів дотримуватись правил чинного законодавства щодо фіскалізації торговельних операцій;
  • мобільність та інтуїтивність – простий та зрозумілий інтерфейс разом з портативністю пристрою роблять його ідеальним для будь-якого бізнесу – від маленьких магазинів до великих торговельних мереж.


"СМАРТ КАСА" – необхідний інструмент для українського бізнесу / Фото "СМАРТ КАСИ"

Чому "СМАРТ КАСА" – незамінна у продажі

"СМАРТ КАСА" – просто незамінний інструмент для підприємців, адже дозволяє клієнтам легко розраховуватись за товари та послуги карткою або безконтактно – з Apple Pay чи Google Pay, завдяки вбудованому банківському терміналу. Інтерфейс каси інтуїтивно зрозумілий, що спрощує навчання нових працівників, а сам пристрій може працювати від усіх типів зв'язку, що гарантує надійність та безперебійну роботу за різних умов.

Як українським підприємцям заощадити кошти й час: дивіться відео

Вбудований принтер з можливістю нанесення власного логотипа на чеки також стане чудовим маркетинговим інструментом для бізнесу, а сканер штрих-кодів забезпечує швидкість та точність під час продажу.

Можна забути про орендні платежі за обладнання та годинні очікування відповіді від сервісних підтримок. "СМАРТ КАСА" відкриває нові горизонти для бізнесу, перетворюючи витрати на інвестиції в майбутнє.

Компанія пропонує також унікальний особистий кабінет підприємця. Це хмарна система обліку, з можливістю підключення з будь-якого місця чи пристрою.

Власний кабінет підприємця дозволяє:

  • керувати відразу кількома торговими точками та моніторити робочі процеси бізнесу в режимі реального часу;
  • отримувати швидкий доступ до статистики бізнесу, аналітики окремих торгових точок чи касирів;
  • переглянути архів транзакцій та чеків – можна не хвилюватись, що клієнт не взяв чек, а згодом – повернувся за ним. Усі чеки залишаються в пам’яті системи;
  • імпортувати каталог товарів у форматі Excel, що економить час на наповнення асортименту та додавання залишків.

Якщо ви думаєте, що "СМАРТ КАСА" – це лише касовий апарат і більше це обладнання ні на що не спроможне – ви дуже помиляєтеся. Це революційний продукт, який було розроблено з урахуванням усіх потреб підприємця. Наша команда постійно слідкує за законодавчими змінами, адаптує під них програмне забезпечення, щоб клієнти завжди залишалися в легальному полі та були найкращими серед своїх конкурентів,
– зазначає Тарас Вілянський, керівник з розвитку бізнесу "СМАРТ КАСИ".

Окрім адаптації до законодавства, "СМАРТ КАСА" підлаштовується під потреби клієнтів. Тарас Вілянський пояснює: "Ми намагаємося дивитися на бізнес очима підприємця, розуміти його потреби. Тому кожен аспект нашого продукту – це відгук на реальні потреби ринку".

Придбання "СМАРТ КАСИ" – не витрата, а інвестиція

"СМАРТ КАСА" – це вкладення у спокій, час та ефективність бізнесу. Розробники пристрою кожного дня роблять продукт ще кращим, щоб, завдяки їхньому продукту, українські підприємці отримували готовий до використання комплексний інструмент для ведення бізнесу.

Сертифікація обладнання, зручність інтерфейсу, можливість підключення рахунку будь-якого банку завдяки еквайрингу від банків-партнерів – все це зроблено для того, щоб клієнти компанії могли фокусуватися на головному – своєму бізнесі. "СМАРТ КАСА" – це можливість бути завжди на крок попереду.