Пряма трансляція на
Останні випуски

Щодо новообраного директора ДБР Труби розпочали люстраційну перевірку

- Читать новость на русском
Роман Труба
Роман Труба

До Адміністрації Президента надійшов лист від Міністерства юстиції, де було зазначено, що відносно новопризначеного директора Державного бюро розслідування Романа Труби розпочато люстраційну перевірку.

Причиною перевірки стало те, що з 2014 року Роман Труба такої перевірки не проходив. Однак посада директора Державного бюро розслідувань відноситься до переліку посад, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади на підставі критеріїв визначених законом "Про очищення влади".

Читайте також: Ресторан і половина колишньої залізничної станції: як родина голови ДБР Труби не бідує

Відповідний лист опублікувала директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Анастасія Задорожна у Facebook.

Якщо Мін’юст не виявить підстав для застосування заборон, передбачених законом, особа може бути призначена на відповідну посаду.

Нагадаємо, 16 листопада конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора ДБР Романа Трубу. Відомо, що Труба у 2013 році, перебуваючи на посаді прокурора Пустомитівського району на Львівщині, фальсифікував справи проти євромайданівців. Однак 22 листопада, Президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором ДБР.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі