На думку вчителів, дівчина опублікувала на своїй сторінці ВКонтакте заклики до несанкціонованих акцій. А також вона згадала інформацію про одну з політичних партій.

Читайте також У Росії школярів вчили розганяти вуличні протести зі щитами та кийками: відео

В опублікованих постах школярка повідомила, що 23 лютого відбудеться протест, який організовує місцевий осередок Комуністичної партії.

Спочатку учениці написала класна керівниця з проханням видалити дописи. Втім дівчина відмовилася, мотивуючи це тим, що зазначена партія у Росії повністю дозволена, і пише вона не про Навального. Згодом до школи викликали вже матір школярки.

росія
У мережі опублікували скриншот переписки школярки з її класною керівницею / Фото "7х7"

Восьмикласниця наголосила, що веде сторінку ВКонтакте під своїм іменем і не вважає, що якимось чином це порушує закон. Вона також відмовилась видаляти свої пости з соцмереж.

Заяву в поліцію подала директорка

За інформацією місцевого видання "7х7", в правоохоронні органи з заявою звернулася директорка школи № 66. Заяву з проханням провести таку перевірку нібито підписав педагогічний колектив.

Депутат Пензенської думи Олександр Рогожкін повідомив, що після цього восьмикласницю викликали в поліцію та вилучили телефон, щоб перевірити її пости в соцмережах на екстремізм. І дівчина перебувала без зв'язку протягом кількох днів.

За його словами, це сталося 19 лютого, коли в місті почалися масові затримання комуністів і активістів "Лівого фронту".