Як міністри привітали збірну

Засідання уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль розпочав зі слів про вчорашню гру Україна – Швеція. Він подякував хлопцям та тренерам за вихід в 1/4 фіналу Євро-2020

Цікаво Ми – збірна: дружини та діти Степаненка, Кривцова, П'ятова, Сидорчука підтримали Україну

Неймовірний матч нашої збірної. Це величезний успіх. Такі речі мотивують та об'єднують країну, яка всім серцем вболіває за нашу команду,
– сказав Шмигаль.

Усі міністри в залі сиділи у синьо-жовтій формі збірної. Після слів прем'єра вони поапладували футболістам.

Прем'єр подякував збірній за переможну гру: відео

Міністри прийшли на засідання у формі збірної / Фото Дениса Шмигаля

Коротко про матч Україна – Швеція

• Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу.
  • Відкрив рахунок у матчі Зінченко, на 28-ій хвилині він забив у ворота збірної Швеції після результативного пасу Ярмоленка. Втім, вже за 15 хвилин Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.
  • Справжній фурор здійснив Артем Довбик. Він на останніх хвилинах забив гол та приніс Україні перемогу.