Про це повідомив 24 каналу політолог Олександр Антонюк. Він зазначив, що така політика сусідньої Угорщини вже нікого не дивує.

Важливо Домовленість буде, – Боррель про нафтове ембарго проти Росії

Неповний пакет санкцій

Думаю, що шостий пакет санкцій, найімовірніше, обріжуть. Позиція Угорщини в цьому питанні є послідовною, тому вона нікого не дивує,
– заявив політолог.

Антонюк наголосив, що зараз Україна стала надзвичайно суб'єктною державою в геополітичній площині, тому наші слова та висновки доходять до всіх західних партнерів. Тобто, за його словами, ми впливаємо на певну позицію.

Допомога Росії

Саме тому, як підкреслив політолог, нам необхідно назвати речі своїми іменами. Зокрема, пояснити світові, що насправді означає обхід або блокування якоюсь державою ембарго на російську нафту.

Потрібно називати так, як є – це допомога Росії обійти санкції. Аби вона й надалі отримувала нафтодолари для вбивства та геноциду українського народу,
– заявив Антонюк.

Розповісти світові

Він додав, що про це потрібно невпинно повторювати всім та всюди. Зокрема почують нашого президента Володимира Зеленського.

Зверніть увагу Доходи Росії від продажу нафти зросли на 50%

Водночас таку позицію мають озвучувати на міжнародних майданчиках народні депутати Україні. Крім того, зірки українського шоубізу, які зараз їздять по західних країнах з благодійними концертами й мають чималий успіх.

"Ми повинні використовувати кожен майданчик, аби називати речі своїми іменами", – закликав Антонюк.

Політолог припустив, що 6 пакет обмежень для Росії буде неповним: дивіться відео


Що відомо про 6 пакет антиросійських санкцій: останнє

  • В Європейському Союзі досі тривають дискусії щодо чергового пакету санкцій проти Росії. Голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що виникли певні проблеми, однак він все ж сподівається, що обмеження таки ухвалять до 16 травня.
  • Сьогодні, 13 травня, глава Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив з європейськими посадовцями та дипломатами нові обмеження для Москви. Він пояснив, чого Україна очікує від 6 пакету санкцій. Зокрема зауважив, що вони повинні бути довгостроковими та системними, а також пригадав план дій щодо їхнього посилення.
  • Крім того, сьогодні, 13 травня, також стало відомо, що в ЄС думають над тим, аби відкласти заборону на російську нафту. Вони можуть піти на такий крок, якщо не вдасться переконати Угорщину не накладати вето на ембарго.