Російські ЗМІ пишуть, що у акваторії Керчинської протоки шторм зіштовхнув три російські судна. Мовиться про: "Матрос Шевченко", "Матрос Позинич" та "Кавказ-5", пише 24 Канал.

Дивіться також Прикинутися хворим – улюблена розвага: коли в Росії можуть замінити Путіна

Корабель намагались ввести в море

Судно "Матрос Шевченко" знялося з якоря в порту "Кавказ" і спробувало вийти у відкрите море. Проте сильні пориви вітру віднесли його на "Матрос Позинич", яке не змогло уникнути удару. Вже разом їх понесло на теплохід "Кавказ-5".

Момент аварії у Керчинській протоці: дивіться відео

Кораблі не могли розійтися у морі приблизно 20 хвилин. Про потерпілих не повідомляли.

Шторм дійшов до Росії

  • Потужний шторм накрив Росію. Найбільше негода вирувала у Краснодарському краї, де росіяни залишилися без світла, опалення й гарячої води. Найбільше повідомлень про негоду надходило з російського міста Сочі. Вона зносила усе на своєму шляху. Потужні пориви вітру влаштували деревопад. Ба більше, одне з них впало на зупинку з людьми.
  • Крім того, у Сочі також не працювало залізничне сполучення. Місцева влада повідомила, що аеропорти поки не будуть припиняти роботу й продовжать рейси, аналізуючи умови фактичної погоди.
  • У курортних містах Росії море також почало виходити з берегів. Так, під Новоросійськом, що у Краснодарському краї, дівчину змило величезною хвилею під автомобіль.