Варто зазначити, що цей парк ще перебуває у стані будування. Наразі на місці працюють екстрені служби.

До теми Близько 1000 автомобілів застрягли у снігу на трасах Швеції та Данії: водіїв рятували серед ночі

У Гетеборзі загорівся аквапарк, після чого постраждали люди

Пожежа сталася в аквапарку Oceana в популярному комплексі розваг Liseberg в центрі Гетеборга. Очевидці розповіли, що пожежа поширилася на кілька водних гірок і будівлю, схожу на ангар.

Пожежа спалахнула в аквакомплексі в Гетеборзі: дивіться відео

Наразі поліція та пожежники не можуть відразу сказати, що стало причиною пожежі. Водночас правоохоронці зазначили, що щонайменше 12 людей зазнали легких поранень.


У Гетеборзі загорівся аквакомплекс / Фото з соцмереж

Місцеві видання також повідомили, що евакуйовано людей у сусідньому готелі та офісному приміщенні. У шведському інформаційному агентстві TT News Agency зазначили, що аквапарк Oceana планувалися відкрити влітку 2024 року. Будівництво коштувало близько 10,6 мільйона доларів США.


Пожежа у шведському місті Гетеборг / Фото з соцмереж

Раніше масштабна пожежа була у німецькому парку розваг

  • У популярному парку розваг Europa Park, що в місті Руст у Німеччині 19 червня спалахнула потужна пожежа. Всіх відвідувачів евакуювали, а парк тимчасово закрили.
  • За словами очевидця, пожежа сталась на атракціоні "Чарівний світ діамантів". Територія навколо цих атракціонів є однією з найстаріших у парку Europa Park. Вогонь гасили кілька команд пожежників і ліквідація вогню перебувала під контролем.
  • Вже через день парк працював у звичайному режимі. У поліції зазначили, що пожежу в Europa Park локалізували, про постраждалих не повідомлялось.
  • Крім цього, зараз відомо, що 3 пожежників доставили до лікарні з незначними травмами. На момент займання у парку перебували близько 25 тисяч осіб.
  • Варто зазначити, що Europa Park – найбільший парк розваг у Німеччині, розташований на території в майже 100 гектарів. У 2022 році його відвідали понад шість мільйонів людей.