• Зростання попиту на віддалений доступ через загальнодоступні мережі 5G для забезпечення віддаленого сервісу.
  • Scalance MUM856-1 підключає локальні промислові додатки до публічних мереж 5G.
  • Платформа управління Sinema Remote Connect забезпечує безпечний доступ до віддалених підприємств і машин.

Завдяки новому рішенню Scalance MUM856-1 можна віддалено підключитися до технологічного устаткування через загальнодоступну мережу 5G, забезпечуючи простий варіант віддаленого обслуговування цього обладнання з використанням високих швидкостей передачі даних, пропонованих 5G.

Програмна платформа управління SINEMA Remote Connect дозволяє управляти захищеними VPN-тунелями і здійснювати просте, захищене підключення до виробництва та промислового устаткування, навіть якщо вони знаходяться в іншій мережі.

Крім необхідності локального бездротового підключення, зростає попит на віддалений доступ до машин та установок. У цих випадках зв'язок повинен долати великі відстані. Мобільні мережі загального користування можуть використовуватися для доступу до пристроїв, розташованих на значній відстані один від одного, наприклад, в інших країнах. Крім того, технічні фахівці можуть підключатися до машин, які їм необхідні для обслуговування, через мобільну мережу, перебуваючи в дорозі.

Загальнодоступні мережі 5G є важливим елементом рішень для віддаленого доступу і віддаленого обслуговування. Наприклад, їх можна використовувати для надання користувачам каналу зв'язку з високою пропускною спроможністю в міському середовищі з невеликими сотами і високочастотним діапазоном.

Використання інноваційного стандарту зв'язку 5G значно збільшує смугу пропускання і забезпечує більшу надійність з'єднання на кордонах сот, а також велику швидкість передачі даних користувачів всередині сот. Новий маршрутизатор SCALANCE MUM856-1 також підтримує стандарт 4G, тому зв'язок не переривається навіть при недоступності до мережі 5G. Пристрої можуть бути інтегровані у приватні мережі 5G конкретних підприємств. Siemens проводить тестування у власному центрі тестування систем автоматизації в закритій мережі 5G. Це сприяє вдосконаленню та розробці рішень для віддаленого доступу і розширює використання стандарту 5G в промисловості.