Відповідне відео Артем виклав у свої сторіз на сторінці в інстаграмі. На кадрах чітко видно: на спідометрі авто, яким керував хлопець, позначка у 130 – 140 кілометрів на годину.

Дивіться ще Депутатка від "Слуги народу" прийшла в Раду з годинником за майже 10 тисяч доларів

Рухався із такою швидкістю Артем Києвом вдень. На своїх відео він запропонував підписникам вгадати, куди він прямує їхати з такою швидкістю: гуляти чи у зал.

Син нардепа від "Слуги народу" ганяв Києвом зі швидкістю 140 км – дивіться відео

Як пишуть журналісти телеграм-каналу PavlovskyNews, лише нещодавно Арістова бачили за кермом із кальяном. Окрім того зазначають: Артем є сином Юрія Арістова від першого шлюбу, але нардеп не вносить його дані у свою декларацію.

Хто зі з депутатів та чиновників перевищує швидкість

Джерело: Bihus.Info

  • Скандальний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський є одним з найбільших порушників ПДР, якого встигли "зловити". Його яскраво-зелений Mercedes G55 AMG встиг двічі порушити правила, а на Toyota Land Cruiser він порушив дев'ять разів.
  • Нардепа та члена групи "Партія "За майбутнє" Антона Яценка в ЗМІ називають "дорожнім убивцею" та кажуть, що в його біографії вже було смертельне ДТП, участь в якому сам політик спростовує.
  • Перевищує швидкість і перший заступник глави Офісу Президента Сергій Трофімов. Протягом двох перших тижнів роботи камер чиновник порушив п'ять разів, проте усі свої штрафи він сплатив.