Про це повідомляють російські ЗМІ. Російська омбудсменка закликала негайно перевірити цю інформацію, передає 24 Канал.

Дивіться також Цинізм зашкалює: Росія "знайшла" для Маріуполя місто-побратим у Чечні

Син Кадирова побив хлопця, що спалив Коран

Тетяна Москалькова зазначила, що до неї надійшло звернення обвинуваченого Микити Журавля, нібито уродженця України, якого наразі утримують в СІЗО в місті Грозний у Чечні. Хлопець стверджував, що його в слідчому ізоляторі побив син глави Чеченської Республіки – Адам Кадиров.

Сама російська омбудсменка вже звернулася до чеченського омбудсмена Мансура Солтаєва з проханням підтвердити правдивість цієї інформації. Вона також просила звернути увагу на медичний огляд побоїв і показання свідків., посиланням на інформацію від співробітників управління ФСВП у Чечні

Згодом Мансур Солтаєв відреагував на ці події, повідомивши, що він мав розмову з Микитою Журавлем. За словами уповноваженого з прав людини, хлопець розповів, що зустрічався з Рамзаном Кадировим та його сином під час свого затримання.

Згодом вже після того, як Кадиров вийшов з камери він піддався фізичній агресії з боку Адама Кадирова. Своєю чергою омбудсмен Чечні пообіцяв розпочати ретельне розслідування справи, пообіцявши прискіпливе вивчення обставин інциденту.

Також інформацію про побиття Журавля оприлюднили пропагандистські телеграм-канали, посилаючись на інформацію від співробітників управління федеральної служби з виконання покарань у Чечні.

Хлопець спалив Коран у Волгограді: дивіться відео

Що відомо про інцидент зі спаленням Корану

  • У мережі 19 травня 2023 року з'явилося відео, на якому житель Волгограда спалив Коран поруч з однією з міських мечетей. Згодом хлопця швидко затримали російські спецслужби й звинуватили його в "образі релігійних почуттів вірян".
  • Також пропагандисти повідомили, що обвинувачений хлопець, на ім'я Микита Журавель, буцімто є уродженцем Україні й переїхав до Волгограда з анексованого Криму. Хлопцю було 19 років.
  • Спочатку цю справу розглядали у Волгограді, однак згодом голова слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін прийняв рішення передати справу Журавля у Чечню. Відтак, підлітка оперативно доправили до Грозного, де його зустріли із закликом до "народного суду".