Про це свідчить Facebook-допис Максима Лавриновича.

Нагадаємо, 16 вересня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід для Олександра Лавриновича у вигляді арешту строком на 60 діб без права внесення застави. Генпрокуратура підозрює Лавриновича у "виконанні дій, скерованих на захоплення державної влади, вчиненого за змовою про вчинення таких дій".

"Пане Президенте! Ви чи дійсно маніяк, або вашу карту розіграли ваші "друзі". Сьогодні ви кинули за ґрати українця, одного із засновників Народного Руху України, творця держави і державного устрою України, співавтора Конституції України, політика і вченого", – заявив у дописі син-екс-міністра юстиції.

Читайте також: ГПУ добиватиметься арешту майна екс-міністра Лавриновича

Він також висловив переконання, що до рішення суду Порошенко особисто "доклав свою руку", оскільки Лавриновича арештували призначені президентом прокурори і "залякані судді".

"Ви ж знаєте, пане президент, що за ґрати Лавриновича кинули за виконання рішення Конституційного суду, за його друк в офіційному Віснику. Знаєте. Як знаєте і те, що це рішення КС діє і сьогодні. Як і те, що до суддів, які це рішення приймали, у Вас претензій немає, адже сьогодні вони, напевно, приймають рішення вже для вас", – мовиться у повідомленні Максима Лавриновича.

"Виявляється, під тиском безальтернативного ув’язнення Лавринович повинен був дати неправдиві свідчення на Вашого, пане президенте, попередника (Віктора Януковича, – ред.), звинуватити його в узурпації влади та інших земних гріхах. Ну, а в обмін – банку варення і домашні тапочки", – заявив син екс-міністра.