Відповідна заява пролунала з його боку під час брифінгу у Києві.

Жодної війни між Генеральною прокуратурою України та Національним антикорупційним бюро, а також особисто між мною і генеральним прокурором України Луценком Юрієм Віталійовичем немає,
– зазначив він.

Головний антикорупціонер підкреслив, що зараз "відбуваються дії щодо захисту особистих інтересів керівників і співробітників департаменту Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки".

Директор Бюро запевнив, що інцидент із затриманням представників прокуратури співробітниками НАБУ не вплине на взаєморозуміння між їхнім керівництвом.

НАБУ та Генпрокуратура активізувала роботу, і є істотний прогрес щодо низки кримінальних проваджень. Війна між нашими інституціями тільки зашкодить цьому прогресу. У тому числі, я хотів би допомогти Юрію Віталійовичу Луценку в очищенні прокуратури від тих людей, які здійснюють такі дії,
– сказав очільник НАБУ.

За його словами, після повернення Луценка в Україну він має намір з ним обговорити ситуацію "з забезпеченням об'єктивного розслідування інциденту".

Крім того, Артем Ситник заявив, що у нього немає й особистого конфлікту з головою Служби безпеки України Василем Грицаком.

Читайте також: У НАБУ відкрили справи проти працівників ГПУ

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що він розглядає НАБУ як партнерів у боротьбі зі злочинністю та корупцією, однак, при цьому, жодна структура не повинна бути недоторканою.